30 éve termelünk görög és sárgadinnyét.20 évig csak nagybani piacon értékesítettünk.Jó pár éve már hogy közvetlen fogyasztóknak is értékesítjük a megtermelt növényeinket.Volt sok szép, és…
30 éve termelünk görög és sárgadinnyét.20 évig csak nagybani piacon értékesítettünk.Jó pár éve már hogy közvetlen fogyasztóknak is értékesítjük a megtermelt növényeinket.Volt sok szép, és…